Tävlingsresultat

Norberg Open Pojkar - Örestads Golfklubb

Placering Namn Rond 1  Rond 2 Totalt
6 Hugo Larsson 75 75 150
51 Albin Larsson 92 82 174

 

Norberg Open Flickor - Örestad Golfklubb

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
12 Louise Rydqvist 82 78 160

 

Bokskogens JMI Open Pojkar

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
 10 Hugo Larsson 74 75 149
44 Albin Larsson 86 79 165

 

Bokskogens JMI Open Flickor

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
 11 Louise Rydqvist 85 78 163

 

 

Galvin Green Jr Open Pojkar - Växjö Golfklubb

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
 T11 Jonas Collbo 81 72 153
40 Hugo Larsson 81 82 163
T41 Jonathan Mårtensson 83 83 166

 

Galvin Green Jr Open Flickor - Växjö Golfklubb

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
2 Louise Rydqvist  78 75 153
11 Selma Green 80 86 166

 

 Skandia Tour Elite Flickor #1 - Abbekås Golfklubb 

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Rond 3 Totalt
T13 Louise Rydqvist 77 81 77 235

 

Skandia Tour Future Flickor #1 - Isaberg Golfklubb

Placering  Namn Rond 1 Rond 2 Totalt 
1 Matilda Johansson 75 75 150


Skandia Tour Future Pojkar #1 - Isaberg Golfklubb

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
2 Hugo Larsson 76 72 148
3 Jonas Collbo 75 73 148
34 Jonas Öfverberg 82 82 164
39 Albin Larsson 84 82 166
40 Max Ericsson 87 82 169

 

Skandia Tour First Pojkar #1 - Skinnarebo Golf & Country Club

Placering Namn Rond 1 (Totalt)
12 Hannes Adolfsson 87
13 Emil Ekenstjärna  88
23 Melker Halvarson 94
30 Gustav Hansson 98
36 Albin Jonsson 107

 

JMI Skydda Junior Open Flickor - Ulricehamns GK

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
9 Louise Rydqvist 78 76 154
20 Matilda Johansson 84 89 173

 

JMI Skydda Open Pojkar - Ulricehamns GK

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt 
19 Hugo Larsson 76 78 154
52 Jonathan Mårtensson 91 83 174

 

Vreta Ping Junior Open JMI

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
12 Selma Green  86 90 176

 

Skandia Tour Elite Flickor #2 - Åtvidabergs GK

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Rond 3 Totalt 
MC Louise Rydqvist 79 79 - 158

 

Skandia Tour Elite Pojkar #2 - Åtvidabergs GK

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Rond 3 Totalt
T35 Jonas Collbo 73 77 75 225
50 Hugo Larsson 75 76 87 238

 

Skandia Tour Future Pojkar #2 - Nybro GK

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt 
T19 Max Ericsson 82 80 162
T37 Albin Larsson 83 86 169

 

Skandia Tour First Pojkar #2 - Reftele GK 

Placering Namn Rond 1 (Totalt)
5 Hannes Adolfsson 87
10 Melker Halvarsson 93
16 Rasmus Gustafsson 98
19 Gustav Hansson 100
21 Emil Ekenstjärna  103

 

Huvudstaden Junior Open

Placering Namn Rond 1 Rond 2 Totalt
4 Louise Rydqvist 75 78 153